O nas

Image Alternative text

Zoomer-studio

Witam wszystkich ! :)
To w czym jesteśmy naprawdę dobrzy to wideofilmowanie. Nasza pasja do robienie filmów trwa nie od dziś, ale dopiero niedawno postanowiliśmy otworzyć firmę i podzielić się z wami naszymi usługami. Deszcz, wiatr czy słońce, nie robi nam różnicy, jeśli podejmujemy się zadania, zawsze je wypełniamy, a nasza elastyczność w zasadzie nie zna granic. Przekonajcie się sami o jakości naszych usług i skontaktujcie się z nami jak najszybciej !! ;)

Nasz skład

Liczymy sobie dwóch kamerzystów gotowych na każde wyzwanie. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółów, zapraszam do działu FAQ. Lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Kontakt

Mariusz

Nazywam Mariusz i to właśnie ze mną będziesz się kontaktować w przypadku gdy podejmiesz słuszną decyzję o skorzystaniu z naszych usług ;) Moja Historia z filmowaniem zaczęła się od końca, mam tu na myśli montaż nagranych filmów. Najpierw były to krótkie teledyski później filmy krótkometrażowe. Koniec końców uznałem, że czas się porządnie przeszkolić i zacząć samemu tworzyć materiały i tak to się zaczęło :).

Maja

Jest to najbardziej żywiołowa osoba w naszym zespole. Jej cechy charakterystyczne to pokłady mega energii i poczucia dobrego humoru. Ceremonia ślubna i wesele, przynajmniej jego początek, to dość stresujące chwile dla młodych, ale możecie być pewni, że pozytywna siła i werwa Mai pomoże wam przebrnąć przez te trudne chwile.

Ewelina

Wkrótce do naszego zespołu dołączy także fotograf. Na chwilę obecną nie mogę więcej powiedzieć, ale jeśli jesteście zainteresowani fotografią to będziemy wkrótce w stanie wam w tym pomóc :)

Zapewniamy

Dwóch kamerzystów

Profesjonalizm

Terminowość

Najwyższa jakość

Atrakcyjne ceny

Naszą kreatywność

profesjonalny sprzęt

Stały kontakt